Позбутися от
шкірних захворювань?

Відновити
статеве здоров'я?

 • 34 року досвіду
  в професії
  Дякую за чуйне і людське ставлення, таке тепер рідко зустрінеш, тим більше в цій сфері!
 • Більше 5000
  вирішених проблем
  Лікар постійно бере участь у закордонних та національних симпозіумах та міжнародних конференціях.
 • Індивідуальний підхід
  до кожного пацієнта
  У клініці використовується ендоскопічна методика лікування, тому пацієнт відновлюється через 2-3 дні.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Про спеціаліста

author

Саме для вас досвідчений лікар-дерматовенеролог вищої категорії Толбаєв Ельдар Гаїсович проводить консультації та лікування у зручний для вас час.

Методи лікування, використовувані цим фахівцем, спрямовані як усунення симптомів захворювання, але, передусім, усунення його причини.

Завдяки більш ніж 20-річній практиці, майже зі 100% ймовірністю вдається вже при першому огляді встановити діагноз, і з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта призначити ефективне лікування.

Вам не доведеться довго ходити диспансерами та кабінетами, вистоювати годинами в чергах. Індивідуальний підхід та повна конфіденційність гарантовані.

signature

Лікування венеричних хвороб вимагає як першокласного професіоналізму, а й граничної тактовності. Саме таким фахівцем – компетентним, уважним та коректним є Толбаєв Ельдар Гаїсович, лікар дерматовенеролог вищої категорії.

Понад 20 років він присвятив роботі в цій галузі та допоміг вирішити проблеми сотням та тисячам пацієнтів. Профільне освіта, велика практика і постійне самовдосконалення, що у зарубіжних і російських конференціях дозволяє говорити, що цього лікаря немає нерозв’язних завдань.

Порушення роботи органів сечівнику, шкірні хвороби, статеві інфекції діагностуються в більшості випадків вже при первинному огляді.

З урахуванням специфіки захворювань, якими займається венеролог, дуже важливо, щоб пацієнт був повністю відвертим і не соромився. Вже на першому прийомі ви зможете переконатися, що Ельдар Гаїсович можна довіритися. Завдяки його досвіду та делікатності, у максимально короткі терміни буде встановлений точний діагноз та застосована ефективна тактика лікування. Аналізи та додаткові дослідження проводяться в лабораторії.

Вам необхідний дерматолог або венеролог, якщо ви спостерігаєте такі тривожні сигнали:

 • свербіж та печіння в області паху;
 • болючі відчуття при сечовипусканні;
 • дискомфорт під час статевого акту;
 • висипання на шкірі;
 • виділення незвичного характеру із статевих органів.

Лікар виявить джерело цих чи інших неприємних симптомів, застосує свої навички та знання для боротьби не лише з проявами, але й у першу чергу із збудниками хвороби.

Лікар рекомендує регулярно проходити профілактичні огляди. Це не займає багато часу, ви самі вибираєте дату та години прийому, уникаєте черг та незручності загальної диспансеризації. Консультації проводяться у спокійній та доброзичливій обстановці. Завдяки профоглядам значно знижується ризик захворювань, що зачіпають інтимну сферу.

При зверненні до кожного пацієнта гарантується:

 1. Широкий спектр послуг (докладніше можна ознайомитись на сайті).
 2. Підхід для лікування з урахуванням індивідуальних особливостей.
 3. Дотримання повної конфіденційності.
 4. Можливість спостереження та лікування в домашніх умовах.
 5. Доступні ціни.

Консультації та прийом проводяться в будь-який зручний для вас час. Запис здійснюється в онлайн режимі та по телефону.

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk