Шкірні хвороби, які в більшості випадків передаються при статевому контакті, прийнято називати венеричними (ЗПСШ або ІПСШ). Подібні інфекції відомі з давніх часів, і, на жаль, у сучасному світі мають значну поширеність. Велику роль цьому грає те що, що заразитися ІПСШ можна лише через інтимну близькість, а й іншими шляхами.

Різновидів таких захворювань шкіри більше 30, більшість їх успішно ліквідується при своєчасному зверненні до фахівця і точному виконанні призначених процедур. Медики настійно рекомендують у жодному разі не переривати курс, навіть якщо венерологічне захворювання на певному етапі лікування втратило яскраву симптоматику.

Як правило, ефективність терапевтичних заходів залежить також від виду та стадії ЗПСШ, загального стану здоров’я пацієнта, роботи імунної системи.

Трапляються приховані статеві інфекції, при яких хворий навіть не підозрює про те, що є носієм вірусу або іншої патогенної форми.

Симптоми та ознаки венеричних захворювань

Ще недавно ЗПСШ вважалися ганебними хворобами, громадська думка різко засуджувала тих, хто звертався за медичною допомогою з такого приводу. У наші дні Міністерство Охорони Здоров’я проводить серед населення роз’яснювальну роботу, завдяки чому багаторазово зросла поінформованість та грамотність дорослих та підлітків.

Маючи уявлення про ознаки ІПСШ та можливість провести анонімне лікування венеричних хвороб, будь-яка людина максимально знижує ризики подальшого розвитку патології та зараження оточуючих.

Тривогу повинні викликати такі фактори:

  • відчуття поколювання, печіння у сфері статевих органів;
  • почервоніння шкіри в інтимній зоні (або заднього проходу), а також висипання будь-якого роду, поява виразок, пухирів;
  • прискорене сечовипускання, що викликає дискомфорт, біль;
  • збільшені лімфовузли (особливо в пахвинній ділянці);
  • виділення із статевих органів нетипового характеру, із незвичним запахом;
  • неприємні відчуття під час статевого контакту.

Жінки додатково можуть відчувати больовий синдром у нижній частині живота.

При будь-якій із вищеперелічених ознак слід негайно відвідати венеролога (дерматовенеролога).

Діагностика та лікування венеричних захворювань

Ще раз наголосимо, що максимально благополучні результати гарантовані при своєчасному зверненні до лікаря.

Записатися на прийом з такого питання, як статеві захворювання, в Одесі можна в онлайн-режимі або по телефону. Кожному пацієнту забезпечується повна конфіденційність. Після огляду та розмови фахівець призначає низку досліджень. Найбільш точний спосіб ДНК-діагностики – це полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР). Для проведення такого аналізу береться зіскрібок із сечовипускального каналу у чоловіків, у жінок – з піхви та шийки матки.

Крім цього можуть знадобитися такі діагностичні заходи, як:

  • забір венозної крові (для ІФА);
  • бактеріоскопія;
  • мазок на флору та цитологію.

Конкретне лікування шкірних захворювань, що передаються статевим шляхом, застосовується після встановлення точного діагнозу та виявлення збудника.

Щоб мінімізувати ризики зараження такими захворюваннями як венеричні інфекції, в Одесі проводяться профілактичні огляди для кожного бажаючого. Звертайтесь!

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Зверніть увагу!В даний час часто трапляються випадки зараження декількома інфекціями, що передаються статевим шляхом, одночасно. У цих випадках ціна послуги з лікування визначається окремо у кожному конкретному випадку.

У вартість послуг не входить вартість медикаментів та вартість лабораторних аналізів.

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk