Довідка у басейн в Одесі

Справка в бассейн в Одессе

Кожна сучасна людина прагне стежити за своїм здоров’ям. Якщо правильно підходити до цього питання, можна покращити своє самопочуття, позбавитися пари-трійки зайвих кілограмів, зміцнити імунітет. При цьому зовсім необов’язково бігати до знемоги вранці або мучити себе у спортивному залі. Шикарний заряд бадьорості, набір нескладних, але дуже корисних фізичних вправ, чудовий настрій забезпечують візити в басейн. Регулярне його відвідування благотворно впливає на весь організм. Після басейну налагоджується нормальна робота органів дихання та кровообігу, серця та практично всіх м’язів тіла людини. Водні процедури корисні і для дітей, і для дорослих.

Меддовідка – обов’язкова відвідування басейну

Для того щоб насолодитися всіма принадами купань в будь-який час року, потрібна медична довідка в басейн. Без цього документа вас просто не допустять до води. Звичайно ж, це за умови, що йдеться про гарний басейн, адміністрація якого дбає про здоров’я своїх відвідувачів. Ми впевнені, що ви й самі не захочете приймати водні процедури у місці, куди можуть прийти люди з будь-якими заразними захворюваннями. Адже в цьому випадку висока ймовірність і самому підхопити малоприємну шкірну чи іншу недугу.

Важливо й те, що проходження обстеження для отримання довідки до басейну в Одесі потрібне особисто вам. Можливо, у вас є ті чи інші протипоказання для купання. Не секрет, що вода в басейнах обробляється та знезаражується за допомогою різних хімічних сполук. Найчастіше для цього використовується хлорка. Вона може викликати у вас алергічні реакції. І тоді замість приємних вражень від водних процедур ви отримаєте тріщини на шкірних покривах, висипання, свербіж та лущення.

Довідка в басейн – необхідна та особисто вам!

Якщо ви хочете дізнатися, чи не протипоказані вам купання в громадському басейні, а також отримати без «головного болю» та черг медичну довідку для його відвідування, звертайтеся до лікаря-дерматовенеролога Ільдара Гайсовича Толбаєва. Фахівець з величезним досвідом роботи проведе ваш огляд та за відсутності будь-яких протипоказань видасть довідку в басейн.

І.Г. Толбаєв має всі офіційні ліцензії та дозволи, що дозволяють йому вести прийом пацієнтів у рамках існуючого законодавства. Ви отримаєте на руки абсолютно легальний документ, який надасть вам можливість відвідувати будь-який басейн в Одесі.

Зауважимо, що Ільдар Гайсович не просто виписує довідки. Він ретельно оглядає своїх пацієнтів та дає їм кваліфіковані медичні рекомендації. У деяких випадках лікар може порадити не відвідувати басейн. Подібні ситуації виникають у випадках, коли пацієнти мають такі недуги:

  • захворювання органів зору та дихання;
  • ревматичні ураження серцево-судинної системи;
  • туберкульоз у активній стадії;
  • інфекційні хвороби та шкірні ушкодження.

Прислухайтеся до порад лікаря, і тоді відпочинок на воді принесе вам користь, а чи не зайві проблеми зі здоров’ям!

Щоб отримати довідку в басейн, вам потрібно взяти на прийом до лікаря-дерматовенеролога паспорт. Після огляду лікаря, якщо все гаразд із вашим здоров’ям, протягом півгодини ви отримаєте на руки дозвіл на відвідування басейну. У готовій довідці буде вказано ваше прізвище, ім’я та по батькові, термін дії документа (він видається на півроку), ваша група здоров’я.

Дозвіл засвідчується всіма необхідними печатками, у тому числі особистою печаткою Толбаєва І.Г. Через шість місяців ви зможете знову звернутися до нього, щоб повторити огляд та повторно отримати довідку для басейну в Одесі.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk