Лікування акне в Одесі

Акне фото

Деякі вважають, що акне – це не хвороба, а просто період, який буває у кожного у перехідному віці. Саме тому, мало хто має симптоми акне, звертаються за діагностикою та лікуванням до лікаря. Однак слід знати, що це запальне захворювання шкірного покриву, а як будь-яку хворобу, акне треба лікувати.

Звичайна висипка або серйозне захворювання?

Для початку давайте розберемося, що являє собою цю недугу. Акне – це запальний процес у сальних залозах. Прояви видно на шкірі у вигляді висипів та почервоніння неестетичного вигляду. Відбувається це через закупорювання та подальшого запального процесу у волосяному фолікулі.

На поверхні такої закупореної ділянки (комедону) відбувається активне розмноження патогенних бактерій, що тягне за собою подразнення та нагноєння тканин.

Найчастіше вугровий висип з’являється в області обличчя, шиї, плечей, грудей та спини. Висипання може мати запальний характер (папули, пустули) або незапальний (комедони).

Якщо вчасно не розпочати лікування, виникає ризик ускладнень і деструктивної зміни шкірного покриву. Також правильно підібране лікування позбавить вас частих загострень і максимально продовжить термін ремісії.

Серед основних факторів ризику, які впливають на появу акне, є:

  • гормональні сплески та розлади, як у жінок так і чоловіків;
  • емоційна перенапруга, стрес;
  • вплив на шкіру різних хімічних речовин, чи механічних подразників;
  • проблеми у роботі ШКТ;
  • наявність в організмі хронічних захворювань чи інфекцій.

Лікування акне в Одесі – це реально!

К сожалению, акне довольно распространенная проблема не только среди подростков, а также во взрослом возрасте. Для того, чтобы понять, не маскируется ли под высыпаниями какая-то инфекция, необходимо пройти диагностику.

Где это лучше всего сделать в Одессе? Обратитесь к врачу дерматовенерологу высшей категории Толбаеву Эльдару Гаисовичу. Именно врач дерматолог должен проводить диагностику акне, и назначить последующее лечение.

Лечение акне – это не только создание косметического комфорта, путем избавления от высыпаний – это комплекс лечебных мероприятий, направленных на поиск и устранение истинных причин заболевания, для избежания рецидива.

Не позволяйте болезни нанести вред вашему организму – начинайте лечить акне в Одессе как можно раньше и радуйтесь жизни с чистой, и здоровой кожей!

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk