Лікування гарднереллеза в Одесі

gardnerelez

Гарднереллез – захворювання, що викликається бактерією гарднерелла вагіналіс. З приводу цієї хвороби лікарі досі не дійшли певного висновку. Частина вважає, що її не можна лікувати навіть при загостреннях та хронічній формі, інші впевнені в тому, що при позитивному аналізі необхідне лікування від інфекції також партнера зараженої людини, навіть якщо її аналізи в нормі. Чому вони не мають згоди між собою? І чому значна частина лікарів не вважають, що ця хвороба може передаватися статевим шляхом?

Гарднереллез

Справа в тому, що під час цього захворювання в організмі людини значно збільшується кількість бактерій гарднерелла вагіналіс, які, між іншим, у невеликих кількостях знаходяться в мікрофлорі піхв повністю здорових жінок. Та й сама хвороба досить небезпечна саме для прекрасної половини людства, оскільки в чоловічому організмі інфекція гарднерелла вагіналіс, як правило, довго не живе, якщо цьому не сприяють певні фактори. Слід зазначити, що ще однією назвою цієї хвороби є «дисбактеріоз піхви». Втім, не треба вважати, що на них хворіють лише жінки і тому небезпечна хвороба тільки для них. Навіть у чоловіків, за неуважності, можуть початися серйозні проблеми.

Гарднерельоз у чоловіків

Уретрит, пекучі, сверблячі і просто неприємні відчуття при сечовипусканні, водянисті або мають сірий колір, незначні виділення з уретри з неприємним «риб’ячим» запахом – все це може свідчити про те, що ваш партнер підхопив гарднереллез. Курс лікування у чоловіків зводиться до прийому певних антибіотиків у потрібних дозах. При своєчасному зверненні сприятливий результат хвороби можливий за три тижні або навіть раніше. Якщо інфекцію запустити (адже це лише «дисбактеріоз піхви»), можна отримати неприємне ускладнення у вигляді простатиту, епідідімоорхіту або взагалі безпліддя. Якщо ж перерахованих вище симптомів не виявлено, то терапія чоловіка має лише одну мету – допомогти своїй партнерці, тому вистачить звичайної імуномодулюючої терапії та місцевого лікування. Прийом антибіотиків слід починати тільки в тому випадку, якщо партнерку повністю вилікували, курс терапії було пройдено, а бактерії залишилися в організмі. Втім, це досить велика рідкість.

Гарднерельоз у жінок

Нерясні піхвові виділення (мають сірувато-білий колір і водянисту структуру) із запахом, що нагадує «тухлу рибу», що рівномірно покриває стінки піхви слиз із зазначеними властивостями, все це ознаки наявності бактерій гарднерелла вагіналіс у жінок.

Провести діагностику в Одесі може досвідчений лікар. Після діагностики терапію необхідно починати при перших симптомах, не запускаючи хворобу, оскільки далі почнеться запалення піхви та шийки матки. Якщо і цей момент, через якісь причини, було втрачено і лікування не проведено, почнуться ускладнення: ендометрит та запалення придатків матки. Чим це загрожує, можна вже й не пояснювати.

Хронічний гарднереллез – коли вагінальна інфекція поширюється слизовою оболонкою без запальних змін. Перехід хвороби з гострої до хронічної відбувається коли:

  • жінка не надає уваги симптомам;
  • пацієнтка відмовляється проводити діагностику та лікування;
  • одночасно не лікується статевий партнер;
  • неправильно проведено діагностику та призначено лікування вагінального дисбіозу.

Особливо важливо вчасно розпочати терапію під час планування вагітності, а також під час виношування дитини.

Лікування проводиться препаратами місцевого застосування (вагінальні свічки) та для прийому внутрішньо. Після курсу лікування обов’язково необхідно провести курс відновлення мікрофлори піхви. Якщо ж жінка, що підхопила недугу, вагітна, то лікування необхідно проводити виключно під наглядом досвідченого лікаря-гінеколога, а прийом ліків. Не варто вишукувати в інтернеті та книгах препарати для спроби лікування, без досвідченого фахівця в Одесі результат швидше за все виявиться плачевним.

На закінчення про гарднерельоз

З усього перерахованого ясно видно, що не особливо небезпечним є гарднерельоз у чоловіків. Терапія, як правило, потрібна тільки для того, щоб не поширювати хворобу і не інфікувати повторно свою партнерку, якщо вона вже вилікувалася. Набагато небезпечніший вагінальний гарднереллез у жінок, діагностику та лікування якого потрібно проводити в будь-якому випадку, навіть якщо дискомфорт ще не відчувається, оскільки хвороба небезпечна ускладненнями та наслідками. Ви помітили симптоми, отже необхідно терміново звертатися до фахівця в Одесі за діагностикою!

Не затягуйте, доводячи до хронічної форми та ускладнень, звертайтеся за допомогою до відповідного лікаря в Одесі та хвороба пройде без сліду!

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk