Лікування грибкових захворювань (мікозів) в Одесі

gribkovue-zabolevaniya

Мікоз – це хвороба, викликана різного роду грибами, які вражають як людину, так і тварин із рослинами. Через збудник мікоз розвивається дуже повільно та майже непомітно, часто рецидивує і, що важливо, не залишає імунітету після хвороби.

Як можна захворіти на мікоз?

Передається хвороба декількома шляхами, серед яких слід виділити побутовий та статевий. У першому випадку ви заражаєтеся, скориставшись, скажімо, рушником хворої людини, у другому – після статевого акту з хворим. Просто підхопити грибок мало (у невеликих кількостях досить багато видів грибів міститься на слизових оболонках людини), потрібно ще підштовхнути його розвиток. Це може статися після зниження імунітету (якщо грибок «оселився» на слизових оболонках) або недотримання правил особистої гігієни (руки, ноги та інше).

Ускладнення мікозів

Лікування грибкових захворювань є необхідністю, оскільки ця хвороба самостійно не вилікується. Втім, деякі грибки повністю знищити все ще неможливо, але є шанс суттєво уповільнити їхнє розмноження Найпростішими ускладненнями можна назвати розвиток хронічних процесів, пухлин та виразок. У гіршому випадку людина, яка запустила хворобу, може навіть померти. Зараз розрізняють дерматомікоз, у якому пошкоджується лише шкіра, і системний, у якому грибок поширюється повністю весь організм. У разі симптоми хвороби нагадують сифіліс чи туберкульоз. Завдяки цьому лікарі можуть поставити неправильний діагноз і прописати антибіотики, а в результаті хвороба починає поширюватися набагато швидше. Схожа ситуація виникає і тоді, коли грибок вражає слизову оболонку легень – хвороба протікає з симптомами пневмонії. До речі, саме через ці особливості грибкових захворювань, лікарі, з метою профілактики, після інтенсивної антибактеріальної терапії паралельно прописують і антигрибкові препарати.

Мікози слизових оболонок

Лікування грибкових захворювань, що уразили слизові оболонки, або здатних поширитися на весь організм – завжди досить складний процес, який може дати дуже високий шанс одужання тільки у разі своєчасного виявлення хвороби або профілактичного прийому необхідних препаратів, якщо пацієнту спочатку поставили діагноз, пов’язаний з вірусними чи бактеріальними. хворобами.

Мікози шкірного покриву

Довольно распространенным заболеванием являются микозы кожи лечение их заключается в применении специальных препаратов, например, лимзила, дифлукана или орунгала. Среди всех кожных заболеваний данного типа, следует выделить собственно поражение кожи и ногтей. Чаще всего грибки обнаруживаются во влажных местах (например, между пальцами), чему способствует сильная потливость. Для предотвращения заражения нужно следить, чтобы руки и ноги не были влажными и, при обнаружении шелушения кожи, обращаться к дерматологу, не затягивая болезнь. Если у вас был обнаружен микоз стоп лечение, при своевременном обращении, не будет представлять сложности, но при диагнозе грибковые заболевания ногтей лечение может быть местным, комплексным, общим или даже хирургическим. В последнем случае пораженные ногти попросту удалят, и за это вы можете винить только себя, поскольку на такой шаг дерматологи идут только в том случае, если спасти ноготь уже невозможно, ввиду того, что грибок проник внутрь ногтя или под него.

Симптоми при мікозах шкіри

Найчастіше головними симптомами шкірного грибкового захворювання слід вважати лущення шкіри (особливо між пальцями, в пахвинній ділянці, під пахвами та інше), поява попрілостей, сильний свербіж і незначні болючі відчуття при запаленні, можливе утворення невеликих бульбашок і, якщо хвороба торкнулася нігті, їх розшарування, пожовтіння, підвищена крихкість і т.д.

Якщо ви виявили ці симптоми, краще запишіться на консультацію до дерматолога, адже хвороба досить легко передати кожному члену вашої родини.

Грибкові захворювання нігтів

Нігтьовий грибок рук або ніг (оніхомікоз) – поширене захворювання. Суть його у тому, що грибкова інфекція вражає нігтьові пластини. Заразитися грибком можна через предмети чи контактно-побутовим шляхом.

Нігтьовий грибок на ногах найчастіше виникає через загальне користування лазнею або ванною, басейном, спорткомплексом. Однак, якщо у вас міцний імунітет і все гаразд із гігієною, ризики значно знижуються.

Грибок нігтів на руках або на ногах може бути спровокований такими факторами:

  1. Надмірне вживання солодких, жирних та гострих страв.
  2. Підвищена вологість повітря, спека.
  3. Депресії, перевтома.
  4. Відсутність гігієни
  5. Тривале “ношення” штучних нігтів.

Виявляється оніхомікоз надзвичайно яскраво та неприємно. Помітити симптоми грибка нігтів можна на ранній стадії.

  • нігті ущільнюються, але часто ламаються, розшаровуються;
  • колір нігтьових пластин різко змінюється: може бути сірим, жовтим, коричневим або із зеленню. Плямисті нігті при грибку теж не рідкість;
  • шкірні покриви навколо інфікованих нігтів запалені, сверблять.

Якщо ставитись до грибка легковажно, вважаючи, що це просто дефект зовнішності, можна запустити захворювання. Це небезпечно для імунітету та стану багатьох органів. Самолікування робити недоцільно, – тільки фахівець може визначити вид інфекції та призначити конкретну терапію.

Грибок нігтів: лікування в Одесі

Діагностикою та лікуванням даного захворювання займається дерматолог. Як аналіз береться зіскрібок ураженої нігтьової пластини. Відповідно до результатів дослідження призначаються протигрибкові препарати, засоби для стимуляції кровообігу. Лікування нігтьового грибка в Одесі проводиться системно, за допомогою таблеток, мазей, спеціальних лаків та імунокорекції.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk