Лікування вітіліго в Одесі

Витилиго фото

Хтось вважає вітіліго суто косметичною проблемою, хтось – серйозним захворюванням. Однак, кожен хто зіткнувся з цією неприємною недугою, мріє про те, щоб швидше її позбутися.

Давайте спробуємо розібратися як відбувається діагностика, які у вітіліго симптоми і як їх не пропустити, щоб вчасно розпочати лікування.

Як не пропустити хворобу

Вітіліго є шкірним захворюванням. Його особливість полягає в тому, що меланін, який є в дермі, руйнуючись на окремих ділянках, знебарвлює їх, створюючи тим самим світлі плями на поверхні шкіри.

Таке порушення пігментації шкірних покривів зустрічається як у чоловіків, так і у жінок з однаковою ймовірністю переважно у віковій категорії від 10 до 30 років. І хоча на даний момент немає єдиної думки про причини виникнення хвороби, відомо, що вітіліго не заразно.

Захворювання класифікують залежно від того, де виникають плями:

  • генералізований вигляд – коли розташування плям може йти по всьому тілу;
  • локалізований вид – плями розташовуються у певних місцях;
  • Універсальний вигляд – зустрічається вкрай рідко і виявляється у втраті пігменту понад 80% шкірного покриву.

Крім цього, ці види мають поділу на підвиди. Наприклад, генералізований вигляд може бути:

  • акрофаціальним (на обличчі та кінцівках),
  • вульгарним (плями симетричні),
  • змішаним.

Локалізований ділять на фокальний (зачеплені одна-дві ділянки), сегментальний (зачеплена лише одна сторона тіла) та слизовий вид захворювання.

І хоча, найчастіше, це захворювання завдає своєму носію тільки косметичний дискомфорт, слід пам’ятати про те, що його поява сигналізує про якісь порушення в роботі організму – наприклад ендокринну систему, аутоімунні порушення, хвороби ШКТ і т.д.

Як відбувається лікування вітіліго в Одесі.

Якщо ви запідозрили початок захворювання у себе чи близьких, не затягуйте похід до лікаря. Чим раніше буде проведена діагностика вітіліго, тим краще. Лікування має бути індивідуальне у кожному випадку. Для встановлення причини хвороби та призначення коректної терапії вам необхідно звернутися до грамотного лікаря. Діагностувати та призначити лікування вітіліго в Одесі допоможе лікар дерматовенеролог – Толбаєв Ельдар Гаїсович.

Індивідуальний підхід, повна конфіденційність та професіоналізм – це головні критерії в роботі Ельдара Гаїсовича, не соромтеся говорити про свою проблему, від цього залежить ваше здоров’я.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk