Лікування атероми в Одесі

Атерома фото

Атерома є опухлеподібною освітою, яка відноситься до епітеліальних кіст шкірних покривів. Зустрічається дане захворювання у 5-10% населення, причому жінки схильні до хвороб більше, ніж чоловіки.

Як вчасно помітити симптоми атероми та розпочати лікування? Давайте розглянемо нижче.

Як розпізнати атерому?

Зовні це утворення виглядає як опуклість на шкірі круглої форми, всередині якої знаходиться своєрідна капсула, наповнена густою білою або жовтою масою з неприємним запахом. Маса виробляється безпосередньо всередині самого утворення з його стінок, іноді вміст капсули невеликими порціями виходить назовні через сальну протоку.

Виникнути це захворювання може на будь-якій ділянці тіла, проте найчастіше атероми локалізуються в районі голови, спини, шиї, паху.

Основними симптомами атероми є:

  • поява округлої освіти з чіткими межами, яка помітно виступає над поверхнею шкіри;
  • зрідка, на шкірі освіти, в центрі можна побачити розширену протоку сальної залози;
  • атерома є безболісною на дотик;
  • новоутворення може частково зміщуватися, якщо натиснути на нього пальцем;
  • як правило, шкіра навколо освіти не змінюється, але в окремих випадках, коли атерома запалюється, може набути червоного кольору.

Основна причина появи такої доброякісної пухлини – закупорена сальна протока. Саме тому місця локалізації атероми – це ділянки дерми багаті на сальні залози.

Якщо ви виявили якісь зміни на шкірі, навіть ті, які поки що вас не турбують, негайно звертайтеся до лікаря. До якого? Про це поговоримо далі.

Хто може діагностувати захворювання?

Одним із методів діагностики атероми є огляд лікаря дерматолога. Саме висновок професіонала є найважливішою ланкою у лікуванні хвороби. Дуже важливо, щоб діагностику проводив досвідчений лікар, який може встановити правильний діагноз. Адже в цьому випадку важливо не тільки визначити вид пухлини, але також унеможливити інші захворювання схожого генезу. Для діагностики атероми в Одесі звертайтесь до Толбаєва Ельдара Гаїсовича.

Ельдар Гаїсович – лікар дерматолог вищої категорії, з досвідом роботи понад 20 років, для якого професіоналізм та делікатний підхід до проблеми пацієнта є обов’язковою умовою для успішного лікування.

Чому так важливе своєчасне звернення до лікаря при атеромі

Лікування атероми в Одесі має проводити лише лікар! У жодному разі не займайтеся самолікуванням, це може бути небезпечним не тільки для вашого здоров’я, але й життя.

Єдиним способом раз і назавжди позбавитися цього захворювання, є хірургічне втручання, тобто видалення пухлини повністю з усім вмістом. Не варто бояться операції, у наш час існує маса способів, які дозволяють позбавитися новоутворень з мінімальним дискомфортом для пацієнта.

Слід зазначити, що позитивний косметичний результат залежить не так від вибору інструменту, як від професіоналізму лікаря, а також індивідуальних особливостей шкіри пацієнта.

Не допускайте запалення або нагноєння пухлини, адже в цьому випадку відбувається її набряк та можливий розрив із подальшим поширенням на сусідні тканини. Це потягне за собою складнішу операцію та подальше лікування, яке не зможе гарантувати, на жаль, рецидиву хвороби.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk