Лікування бородавок в Одесі

borodavki

Бородавки – це специфічні доброякісні шкірні новоутворення, спричинені впливом вірусів папіломи людини, при зниженні імунітету.

Може передатись як при безпосередньому контакті з хворою людиною, так і через будь-який предмет. Для цього потрібна лише ранка на шкірі, наявність вірусу та ослаблений імунітет.

Позбавлення таких наростів можливе методом кріодеструкції, або заморозки рідким азотом.

Симптоми та небезпека бородавок

Спочатку на шкірі починає утворюватися потовщення, яке поступово збільшується. Розміри наросту можуть коливатися від кількох міліметрів до сантиметра і більше. Розвиваються вони досить повільно і зазвичай, після «дозрівання», покриваються борознами та ороговілими сосочками або лусочками. Інкубаційний період становить середньому від 2 місяців до півроку. Якщо у вас з’явилися бородавки на пальцях, стопах, обличчі, ногах або руках, лікування зводиться до простого видалення цих утворень за допомогою припікання рідким азотом або кислотами. Особливої ​​небезпеки більшість таких наростів не становлять (крім естетичного дискомфорту) і в медицині відомі випадки, коли бородавки пропадали самостійно, без втручання лікарів. Відомі й інші випадки – вони знову з’являлися тих самих місцях, навіть після видалення, зокрема рідким азотом. Однак не слід забувати, що є й інші хвороби, які мають схожість із бородавками, особливо якщо ви виявили нарости в інтимних місцях. Тому консультація в Одесі з досвідченим лікарем потрібна для встановлення точного діагнозу.

Види та типи бородавок

Утворення розрізняються як за виглядом, так і за місцями їх локації: генітальні, звичайні, плоскі, підошовні, на голові, на руках, обличчі, пальцях та інше.

Вид новоутворення визначає вірус, через який воно виникло:

  • звичайні чи вульгарні – нарости округлої форми, утворюються, головним чином руках, пальцях, кистях;
  • плоскі або ювенільні – виглядають як округлі або неправильні плями, утворюються частіше на обличчі, іноді руках, грудях, ділянці плечей;
  • підошовні – круглої форми жорсткі ущільнення, що локалізуються на стопах;
  • ниткоподібні – наріст має подовжену форму з нерівним краєм, з’являються на ділянках тіла з тонкою шкірою або в природних складках шкіри, найчастіше утворюються на обличчі, повіках у ділянці шиї, пахвових западин, під грудьми;
  • кондиломи – пружні нарости гострої форми, мають дольчатую будову і нагадують гребінь півня. Утворюються, головним чином слизових, статевих органах, промежини, анусі;
  • старечі або себорейні кератоми – доброякісна пухлина, яка формується протягом кількох років із клітин епітелію, має коричневий колір і може досягати розміру 5-6 см у діаметрі.

Лікування бородавок в Одесі.

Як мовилося раніше, єдина можливість позбутися цих утворень – їх видалення. Жодні таблетки тут не допоможуть. Втім, завдяки розвитку медицини (як звичайної, так і народної), звести такого роду нарости не складе особливих труднощів. Якщо у вас звичайні бородавки лікування буде досить простим та швидким. За наявності часу та терпіння можна скористатися деякими народними засобами. Наприклад, соком часнику, лимона, чистотілу або звичайним столовим оцтом. Якщо часу немає, а терпіння і поготів, то достатньо звернеться до лікаря-дерматолога. Ймовірно, що новоутворення відразу оброблять рідким азотом і дадуть потрібні рекомендації. Наприклад, коли прийти знову або ви вже повністю вільні.

Найчастіше випалювання утворень рідким азотом застосовується, коли вони утворюються на кистях рук, пальцях. При підошовних, які болючі та заважають пересуватися, лікування буде важчим, неприємнішим і, можливо, дещо затягнеться. Якщо у пацієнта (найчастіше підлітка) були виявлені плоскі утворення, лікування повністю залежатиме від їх зовнішнього вигляду та місця виявлення. Такі бородавки зовні відрізняються від звичайних сосочкоподібних розростань, основою якого є ніжка. Найчастіше утворюються дома тріщин, подряпин та інших механічних ушкоджень.

Оскільки при виявленні бородавки лікування та видалення є одним і тим же, то найчастіше дерматологи намагаються їх звести. Для цього використовують як популярне зараз припікання, заморожування рідким азотом, так і інші способи. Наприклад, використання хімічних препаратів, лазерів або взагалі хірургічне видалення. У вас з’явилися негарні нарости? Не варто чекати, адже проблема вирішується досить швидко. Звертайтеся за допомогою до досвідченого дерматовенеролога – і ви її отримаєте!

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk