Лікування еритеми в Одесі

Еритема – аномальні почервоніння окремих ділянок шкірних покривів, що виникають внаслідок надлишкового припливу крові до капілярів.
Якщо захворювання відбувається з фізіологічних причин, триває вона недовго і проходить самостійно. Якщо причина нефізіологічного характеру, необхідно лікування.
Для того, щоб діагностувати та призначити лікування в Одесі, необхідно звернутися до лікаря дерматовенеролога.
Причини та симптоми захворювання
Причинами виникнення цього захворювання можуть бути алергени, інфекції (кір, скарлатина), дерматити, опіки різного походження у зв’язку з фізичними ушкодженнями шкірних покривів.
Серед численних клінічних видів еритеми, що найчастіше зустрічаються, можна назвати:
- вузликову;
- ексудативну, мультиформну;
- інфрачервону.
Вузликові, часто проявляються разом із стрептококовими інфекціями. У цьому випадку локалізація здійснюється переважно на гомілках, у вигляді вузликового утворення на шкірі.
Для ексудативної еритеми характерні поява висипань різних форм, які можуть рецидивувати після різних інфекційних хвороб, які переніс пацієнт.
Локалізація пігментованого сітчастого висипу на нижніх кінцівках, характерна для інфрачервоних видів захворювання.
Крім цих видів, також є:
- раптова еритема;
- інфекційні Розенберга та Чамера;
- мігруюча;
- недиференційована інфекційна;
- стійка;
- рентгенівська.
Симптоми мають пряму залежність від захворювання. Це можуть бути сильні головні болі, прояви безсоння та надалі висипання в області сідниць та на згинах кінцівок (при інфекційному вигляді захворювання). Підвищення температури тіла аж до 39 град., при цьому хворий відчуватиме слабкість, головний біль і найголовнішим симптомом буде хворобливі яскраво-червоні вузлики на гомілках (при вузлуватому вигляді). Також симптомами можуть бути гарячкові стани, головні та суглобові болі, які супроводжуються появою висипки на гомілках, долонях, слизових, стопах та передпліччях (при ексудативному вигляді). Також для цього виду захворювання характерна, окрім висипу, поява папул із серозним вмістом, після яких залишаються ерозії. Ексудативний або мультиформний вид еритеми може призвести до летального результату. Тому, якщо ви раптом у себе чи своїх близьких виявили симптоми захворювання, звертайтеся до професійного лікаря дерматовенеролога, не відкладаючи.
Діагностика та лікування захворювання в Одесі
Діагностувати еритему може лікар дерматовенеролог. Для того, щоб почати лікування, в першу чергу необхідно позбавитися причин, які викликали захворювання (наприклад, уникати алергену, вилікувати інфекційне захворювання).
Подальше лікування хвороби, як правило, є комплексним. Поряд із призначенням антибіотиків, кортикостероїдів та ангіопротекторів, призначаються препарати, які дозволяють зміцнити стінки судин, а також можуть застосовуватись деякі фізіопроцедури.