Лікування генітального герпесу в Одесі

genitalnui-gerpes

Генітальний чи статевий герпес мало чим відрізняється від звичайного. Збудником є той самий вірус і зараз слід зазначити, що більшість людей у крові міститься ВПГ (вірус простого герпесу), тільки проявляти він себе починає у відповідних умовах. Заражена людина, найчастіше, навіть не підозрює, що вона хвора, і ВПГ чекає лише на ослаблення імунної системи.

Діагностику та лікування в Одесі проводить лікар дерматовенеролог.

Симптоми генітального герпесу

Лікарі виявили два типи вірусу. Перший найчастіше вражає шкіру та слизову оболонку губ (тому його ще називають «хворобою закоханих»), носа чи очей. Заліковується, якщо його виявити відразу, досить легко і швидко, протягом кількох днів. Але якщо характерні множинні бульбашки, що зливаються, були з подивом виявлені в пахвинній ділянці, на члені у чоловіків або статевих губах у жінок, то це герпес генітальний або статевий, діагностика і лікування якого вже вимагає консультації з лікарем, як мінімум. ВПГ 2 типу найлегше підхопити саме при статевому акті і він вражає або геніталії (член або статеві губи), або ротову порожнину, залежно від того, як саме відбулося зараження. Інкубаційний період становить у середньому 7 днів, після чого починається свербіж, поява бульбашок, при зараженні статевих органів – виділення та дизурія. Якщо лікування не провести, бульбашки лопаються і з’являються виразки, що не кровоточать, а приєднання вторинної інфекції викликає нагноєння.

Генітальний герпес у чоловіків

Лікування генітальної форми захворювання у чоловіків починається відразу після виявлення на статевому члені характерних бульбашок або сверблячки з виділеннями з уретри. Також може підвищитися температура, з’явиться нудота та головний біль. Для лікування застосовують препарати, що пригнічують вірус та підвищують імунітет організму в цілому, а для прискорення загоєння виразок застосовують спеціальні мазі. На жаль, на даному етапі розвитку медицини ліки, що повністю знищують вірус, не винайдено, тому можливі рецидиви.

Генітальний герпес у жінок

Якщо були уражені зовнішні органи – статеві губи, то визначити хворобу не складе труднощів, проте ВПГ 2 типу найчастіше вражає канал шийки матки. Що ж має спонукати до рішення сходити за діагностикою до венеролога в Одесі? Будь-які дивні відчуття внизу живота. Підвищення температури, головний біль, нудота і одночасно з цим свербіж внизу живота можуть стати сигналом, що почався генітальний герпес у жінок лікування в Одесі слід почати негайно, не затягуючи хворобу. Спочатку рекомендується проконсультуватися зі спеціалістом і, якщо діагноз підтвердиться, навести на прийом і свого партнера. Є ймовірність, що він не має клінічних проявів хвороби і сам він не хворий, а просто є рознощиком. Курс лікування спрямований на підвищення імунітету, прискорення загоєння виразок та пригнічення вірусу.

Герпес, якщо його не лікувати, здатний вразити як дихальну систему та кишечник, так і нервову систему людини, не кажучи вже про внутрішні статеві органи (у жінок це матка, маткові труби та інше). При вагітності може статися зараження плода, яке може призвести до невиношування і передчасними пологами, а також можливим розвитком каліцтв дитини. Не варто ризикувати ні своїм здоров’ям, ні здоров’ям малюка: вчасно зверніться до лікаря і позбавтеся багатьох проблем.

Рецидив захворювання має менш виражені клінічні симптоми. Причому кожен наступний рецидив може бути менш помітним.

Шляхи зараження генітальним герпесом

Генітальна форма захворювання ВПГ найчастіше передається при статевому акті, навіть якщо у носія немає виражених симптомів і він хворів на «просту» форму, але, одночасно з цим, хвороба не вважається венеричною. Також АТ часом проявляється на зовнішній поверхні гомілок і, надалі, здатний проявитися на підколінних та ліктьових складках. Є можливість заразитись і при орально-генітальному контакті, також хвороба може передатися від вагітної жінки до плода. До речі, лікування вагітних процедура досить складна, тому при діагнозі генітальне герпес лікування слід починати після додаткового обстеження.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk