Лікування герпесу в Одесі

Лечение герпеса в Одессе

Герпес – один із різновидів шкірних захворювань, що має вірусну природу. Заразитися герпесом можна при прямому контакті з хворим, повітряно-краплинним шляхом або через предмети побуту, одягу. Цей вірус може вражати як тканини шкіри, і слизові оболонки. Найчастіше зустрічається герпес на губах. Характерна особливість захворювання полягає в тому, що одного разу проникнувши в організм, вірус герпесу ставати його довічним супутником. За даними медичної статистики, на сьогоднішній день інфіковано переважну більшість населення – 90% від загальної чисельності.

У міжсезоння або за інших несприятливих обставин інфекція прокидається, вірусні клітини починають посилено розмножуватися, руйнуючи епітелій. Рецидиви фіксуються у 10-20% носіїв.

Вірус ПГ-1 (простого герпесу 1 типу) здатний викликати хвороби багатьох органів та систем:

 • органів зору (кон’юнктивіти, неврити);
 • ротової порожнини (стоматити);
 • легень (пневмонія);
 • серця та судин;
 • шлунково-кишкового тракту (гепатит);
 • та інших.

Герпес: причини

Фахівці зазначають, що активність вірусу залежить насамперед від рівня імунітету. Спровокувати рецидив можуть такі обставини:

 1. Різні інфекційні захворювання.
 2. Різкі перепади температур (переохолодження, перегрівання).
 3. Фізичне виснаження.
 4. Сильні емоційні переживання.
 5. Гіповітамінози та авітамінози.
 6. Менструальний цикл та нестабільний гормональний фон.
 7. Зловживання алкоголем.
 8. Голодування.

Знаючи, від чого буває герпес, цілком можливо запобігти його розвитку. Повноцінне харчування, помірні фізичні навантаження, своєчасна профілактика та лікування застуд, вірусних інфекцій – ось прості та ефективні заходи проти пробудження ВПГ-1.

У деяких випадках причиною поширення герпетичної інфекції стають безграмотні дії хворого або безвідповідальність до свого здоров’я. Помилково вважаючи подібний вірус легким нездужанням, що викликає лише естетичний дефект, людина нехтує походом до фахівця та лікування. Робити цього категорично не можна.

Найбільш небезпечний герпес при вагітності, тому що може бути інфікований плід, у зв’язку з чим під загрозою виявляться його здорове зростання та розвиток. Майбутні матері обов’язково повинні складати аналіз крові на ВПГ-1.

Герпес: симптоми та ознаки

У народі прийнято називати це захворювання «застудою на губах», оскільки саме у цій галузі герпес проявляється найчастіше. Перший випадок інтенсивної атаки вірусу виражається найяскравіше. Як правило, це відбувається ще у дитячому віці. Поразки стосуються губ, носогубного трикутника, носової порожнини, вух.

На ранній стадії пробудження інфекції хворий відчуває пощипування в губах, свербіж. Тільки після цього з’являються характерні дрібні бульбашки з прозорим вмістом. Шкіра навколо них запалена, почервоніла та набрякла.

Висипання також можуть з’являтися на руках, спині та сідницях. Шкірний герпес найчастіше буває викликаний вірусом вітряної віспи, одним із типів герпетичної інфекції. Найчастіше зустрічається в дітей віком.

Швидке лікування вірусного герпесу в Одесі

Хоча універсальний засіб проти цього захворювання ще не знайдено, дію інфекції можна вчасно зупинити. Для цього необхідно якомога раніше звернутися до лікаря і чітко дотримуватися інструкцій. Щоб придушити розмноження герпесу, призначаються:

 • противірусні препарати (Ацикловір, Віролекс, Фамвір, Герпевір та ін.). Приймати їх можна як у таблетованій формі, так і зовнішньо у мазях;
 • препарати, що підвищують імунітет (імуномодулятори);
 • вітамінні комплекси

Лікування вірусу простого герпесу на губах в Одесі здійснюється швидко та ефективно.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk