Лікування гонореї в Одесі

Гонорея – це досить серйозне венеричне захворювання, зване також трипер, під час якого уражаються слизові оболонки і частіше саме статевих органів. Набагато рідше метою хвороби виявляються суглоби, нервова, серцево-судинна та дихальна системи, уражаються горло та рот. Наукою доведено, що поза людським організмом збудники захворювання, гонококи, гинуть досить швидко, однак і заразитися можна з такою ж швидкістю. У дорослих шляхи передачі – статевим шляхом, а діти (причому виключно дівчатка) можуть «підхопити» хворобу і побутовим шляхом, просто скориставшись рушником або мочалкою рознощика.
Чи лікується гонорея?
Ответ прост и ясен: да, лечение этого заболевания возможно и не окажется очень сложным, если пациент догадается обратиться за помощью в Одессе вовремя, на начальных стадиях заражения. Очень важно провести диагностику вовремя, во избежание осложнений. Важно помнить, что инкубационный период болезни, без симптомов может длиться от нескольких дней до 3 недель включительно. Сроки лечения хронической гонореи занимает гораздо больше времени и не гарантирует отсутствия осложнений.
Если инфекция находится во рту, то она может быстро распространится на горло, гортань.
Помимо половых путей передачи, есть ещё бытовой, встречается он крайне редко, но лучше поберечь себя и соблюдать правила личной гигиены.
Отдельно стоит упомянуть о скрытой форме болезни, которая протекает без видимых симптомов. Скрытая гонорея опасна тем, что вовремя не проведенная диагностика и лечение приводят к тяжелым осложнениям.
Гонорея у чоловіків
Якщо при сечовипусканні з’являється різьба, а вранці до рідини домішуються каламутні виділення, це перші симптоми, що почала розвиватися хвороба. У чоловіків терміни лікування на даному етапі буде досить швидкі і саме воно необтяжливе. Кожен майбутній батько повинен знати: якщо запустити хворобу, то наслідки можуть бути сумними. Запалення передньої уретри обійтися не вдасться, і бактерії підуть глибше, а це може призвести не тільки до різних стадій простатиту, але і до ураження яєчок. Нескладно здогадатися, що одним із видів ускладнень на даному етапі є безплідність, а хронічний гонорейний простатит вилікувати непросто. До таких же наслідків призводить і прихована форма хвороби, тому якщо симптоми проявилися у партнерки, чоловікові необхідно терміново провести діагностику.
Відмінності та лікування гонореї у жінок
Слабка стать здатна постраждати від хвороби набагато сильніше сильного, оскільки запальний процес у перші дні хвороби прихований і практично непомітний і визначається лише у деяких. Симптомами слід вважати різь і печіння при сечовипусканні, виділення жовтувато-білого кольору, тяжкість внизу живота та біль у попереку. Хвороба може бути як нижня (низ сечівника, переддень піхви та його слизова) і висхідна (ураження зачіпає матку, маткові труби та тазову очеревину)
Якщо гонорея у роті чи горлі, то симптоми схожі з ангіною, тому важливо, щоб діагностику захворювання проводив досвідчений лікар.
Втім, саме лікування хвороби у жінок полягає у прийомі певних антибіотиків, які прописуються і чоловікам, відмінності виявляються у розвитку та виявленні хвороби.
Якщо жінка вагітна
У цьому випадку є серйозний ризик і для плоду. Крім того, що ускладнення торкнуться майбутньої матері, дитина може підхопити гонорею очей, що загрожує сліпотою. Якщо ж народилася дівчинка, то у неї, можливо, будуть уражені зовнішні статеві органи, що позначиться на дорослому житті та здоров’ї. Можуть розпочатися ускладнення з менструальним циклом і взагалі дітонародженням. Лікування захворювання у вагітних в Одесі – процес складний та відповідальний, адже зараз лікареві потрібно відповідати за двох пацієнтів.
На закінчення про гонорею
За перших симптомів, навіть незначних, в Одесі для діагностики звертайтеся до лікаря дерматовенеролога. Хвороба може мати прихований характер майже без симптомів. А якщо виключені статеві шляхи передачі, може також мати побутовий характер.
Хоча лікування гонореї і можливо, хворий зобов’язаний під час курсу повністю дотримуватися рекомендацій лікаря, не вживати алкогольних напоїв, гострих чи солоних страв і займатися спортом. Профілактикою цієї хвороби можна вважати виключення безладних статевих зв’язків, як основних шляхів передачі, своєчасне виявлення інфекції та лікування. Крім того, обов’язковими є періодичні огляди людей деяких професій та побутове дотримання гігієни. Хворі з гонореєю горла або інфекцією у роті повинні мати окремий посуд.
Імунітет до збудника після хвороби не виникає, тому повторне зараження не тільки ймовірне, але й протікатиме набагато важче першого. Пам’ятайте про це, запобігайте і, якщо виявили у себе схожі симптоми, негайно записуйтесь на прийом в Одесі разом зі своїм партнером.