Лікування хламідіозу в Одесі

hlamidioz

Хламідіоз є вкрай поширеним ЗПСШ. “Винуватець” появи в організмі людини даного захворювання – хламідія, здатна вражати не тільки сечостатеву систему, крім цього зустрічається також хламідіоз очей, прямої кишки, а також, хоча досить рідко, хламідії в горлі.

Ознаки хламідіозу у чоловіків

Хламідійна інфекція може перебувати в організмі якийсь час і ніяк при цьому себе не проявляти, близько 46% чоловіків навіть не здогадуються, що вони є носіями урогенітального хламідіозу. У зв’язку з цим будь-які дивні виділення, свербіж або печіння в області геніталій повинні вас насторожити, оскільки можуть свідчити про венеричне захворювання. Тривалий уретрит, який триває кілька місяців, а також наявність малопомітних і дуже незначних склоподібних виділень з пеніса, можуть говорити про наявність хламідії у чоловіків.

Більш серйозними проявами хвороби слід вважати:

  • помутніння сечі (або присутність у ній гнійних ниток),
  • болі в попереку,
  • болях у мошонці або безпосередньо яєчках,
  • незначне підвищення температури.
  • часом спостерігається присутність кров’янистих виділень під час сечовипускання або сім’явипорскування.

Ознаки хламідіозу у жінок

Найчастіше захворювання протікає без вираженої симптоматики. У зв’язку з цим більше 60% жінок навіть не здогадуються про наявність хламідії в крові.

Першими симптомами даної хвороби слід вважати слизові або навіть слизово-гнійні вагінальні виділення, що відрізняються від звичайних кольором або вкрай неприємним запахом. Іноді пацієнтки скаржаться на слабкі болі в районі внутрішніх та зовнішніх статевих органів, невеликий свербіж та печіння, сильніші болі перед менструацією. Ще рідше спостерігаються симптоми інтоксикації.

Дитячий хламідіоз

Слід сказати, що наявність хламідіозу при вагітності може призвести як до викидня, так і інфікування плода, що відбувається в 40% випадків. Кон’юнктивіти з включеннями, пневмонія, ураження легень, серця, печінки або шлунково-кишкового тракту, синдром Фітца-Хью-Куртіса – все це результати наявності хламідії у дітей лікування таких захворювань ще складніше, ніж у дорослих, оскільки може стати хронічним.

Діагностика та лікування

Для діагностики хламідіозу в Одесі потрібно звернутися до лікаря дерматовенеролога та провести низку досліджень. Проте спочатку необхідний візуальний огляд та опитування пацієнтів.

Лікування хламідій у жінок мало чим відрізняється від чоловічого курсу, якщо тільки не брати до уваги досить серйозних ускладнень, серед яких слід виділити підвищений ризик трубної безплідності та позаматкової вагітності (якщо інфекція торкнулася матки).

Хламідіоз, крім складної діагностики та лікування, має низку інших особливостей, до яких слід віднести факт, що багато людей взагалі не відчувають жодних симптомів хвороби та впевнені, що вони здорові.

Зараження хворобою відбувається виключно при статевому акті, проте хворіє лише одна людина з чотирьох (сприйнятливість жінок до цієї хвороби набагато вища). Інкубаційний період хвороби займає від 2 тижнів до місяця. У цьому імунітет не виробляється.

З усього перерахованого вище легко засвоїти, що уникнути цієї хвороби набагато простіше, ніж її вилікувати. Тому уникайте випадкових статевих актів чи користуйтеся презервативами.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk