Лікування кандидозу в Одесі

kandidoz

Кандидоз – це одне з найпоширеніших венеричних захворювань, більш відоме під назвою “молочниця”. Можливо, друге «ім’я» виникло через характерні виділення: вони рясні, нагадують сир і мають майже чистий білий колір. Причиною, найчастіше, але завжди, є розмноження в організмі хворого патогенних грибів, які стосуються роду Candida, саме кандида альбиканс. Хвороба однаково небезпечна як чоловіків, так жінок, але симптоми чіткіше простежуються саме в жінок. До речі, як мінімум одна жінка з чотирьох або хворіла, або хворіє, або має в анамнезі хронічний кандидоз.

Молочниця може мати різні види, залежно від місця локації вогнища – у ротовій порожнині, горлі, кишечнику, статевих органах. Також можливий перехід на внутрішні органи так званий системний кандидоз.

Як можна захворіти на молочницю?

Зазначений грибок, кандида альбіканс, присутній як на шкірі, так і на слизовій оболонці (у роті, горлі, кишечнику, геніталіях) навіть у цілком здорової людини, а розвиватися хвороба починає при зниженні імунітету. Найвищий фактор ризику захворювання молочницею – статевий контакт з хворою людиною, оскільки тоді в організм потрапляє велика кількість грибка, який часом може бути стійким до медикаментів та імунітету навіть здорової людини.

Лікування кандидозу в Одесі

Для початку слід знати, що лікування кандидозу як системного, так і хронічного у жінок відрізняється від аналогічної процедури у чоловіків. Чому так відбувається? Перша причина досить проста – симптоми набагато яскравіше виявляються у прекрасної половини людства. Друга причина полягає у наслідках. Водночас не варто особливо сильно переживати, молочницею захворює досить велика кількість людей і, якщо імунна система працює нормально, а людина здорова, ця хвороба пройде самостійно. Навіщо тоді звертатися до венеролога? Молочниця нерідко протікає разом з іншим захворюванням, наприклад, хламідіозом, уреаплазмою або іншими, які самостійно вилікувати неможливо. Якщо в сечівнику з’явився свербіж, почалися рясні сирні виділення з вкрай неприємним запахом, а при статевому акті з’явилися больові відчуття, то це проявив себе кандида альбіканс. Лікування у чоловіків проводиться як для лікування (при яскраво виражених симптомах), так і для того, щоб не допустити зараження партнерок, а також з метою не допустити перетікання хвороби на хронічну системну стадію. Проблема загострюється тим фактом, що у чоловіка виявити захворювання можна лише лабораторним методом, а допоможе в цьому лікар венеролог в Одесі. Звертайтеся негайно до лікаря, як тільки у вашого партнера була помічена ця неприємна недуга.

Пам’ятайте про те, що лікування має бути комплексним, оскільки, крім області геніталій, хвороба вражає слизові рота, горла, кишечник.

Лікування кандидозу у вагітних в Одесі.

При вагітності кандидоз, або молочниця, і це науковий факт, зустрічається в 2-3 рази частіше, ніж у жінок невагітних. Чому це відбувається? У вказаний період змінюється мікрофлора піхви та «бешкетують» гормони, що сприяє активному розвитку грибка. Якщо хвороба не почати лікувати, то інфекція може почати підніматися родовими шляхами та вразить плід: пуповину, ротову порожнину, шкіру та бронхолегеневу систему. Відповідно можуть початися різні ускладнення. Цілком імовірна і загибель плода. Лікування кандидозу у вагітних слід розпочинати лише після позитивного аналізу на присутність грибка. Сучасна медицина досить добре вивчила цю хворобу і розробила серію препаратів для місцевої терапії, які ідеально підходять для жінок «у ​​положенні». Також призначається спеціальна дієта для матерів-годувальниць.

Дитяча молочниця

У маленьких дітей кандидоз найчастіше вражає пахвинну ділянку, горло, ротову порожнину та кишечник. Також можуть бути уражені і слизові ануса. Білі плями на язику і зсередини щічок, дивні виділення в стільці, з характерним дріжджовим запахом, прямо сигналізують, що почався кандидоз. Лікування у дітей в Одесі починається з негайної консультації у лікаря, який після аналізів призначить один із кількох курсів препаратів. Лікування найчастіше складається з регулярного змащування рота певним розчином, промивання пахвинної області та спеціальної дієти, що повністю виключає солодке, фруктові соки та продукти з білого борошна.

Молочниця кандида альбіканс, не принесе вам дуже багато проблем тільки в тому випадку, якщо ви вчасно розпочнете лікування та не допустите переходу кандидозу до хронічного чи системного. Зараз є досить багато препаратів, які гарантовано вилікують вас на будь-яких стадіях, але найкраще просто не захворіти.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk