Лікування лімфогранульоми в Одесі

Лімфогранулема – венеричне захворювання, яке поширене в країнах з тропічним і субтропічним з кліматом, а також зустрічається в портових містах. І хоча в нашій країні випадки лімфогранульоми діагностуються рідко, за будь-яких підозр, зверніться за консультацією до лікаря-дерматовенеролога.
Шлях передачі захворювання – при незахищеному статевому контакті від партнера партнеру (оральному, вагінальному, анальному), у переважній більшості діагностованих випадках. Вкрай рідко заразитися можна побутовим шляхом, при грубому порушенні правил особистої гігієни.
Симптоми лімфогранулеми
Збудник хвороби здатний проникати крізь слизові або порушену цілісність шкірних покривів (садна, рани), після чого відбувається інфікування лімфовузлів, судин, що спричиняє запалення та інші симптоми.
Симптоми лімфогранульоми проявляють себе в середньому протягом 10 діб після інфікування і проходять 3 основні стадії:
- на першій, у зонах проникнення (пахвинна зона, пряма кишка, слизова рота і т.д.) можливе виникнення папули, яка не завдає особливо неприємних відчуттів. В окремих випадках папула розкривається і перетворюється на ерозію з островозпалительним чітким обідком.
- перехід на другу стадію характеризується збільшенням лімфовузлів, розташованих поблизу місця зараження. Хвороба прогресує, що виражається в інфікуванні лімфатичних вузлів, їх хворобливості та подальшому запаленні з виділенням гнійного вмісту. Також може розвинутись проктит. Крім іншого, на другій стадії може відзначатися підвищення температури тіла, стан слабкості та болю по всьому тілу, втрата апетиту, зниження ваги.
- третя стадія дається взнаки появою гнійних процесів, трансформацією проктиту в параректальний абсцес, і навіть погіршенням стану хворого.
Небезпека даного захворювання полягає в тому, що інфекція може поширитися по організму і торкнутися багатьох внутрішніх органів, завдавши їм істотної шкоди. Настання ремісії можливе, проте воно не повинно виключити лікування.
Діагностика лімфогранульоми у Львові
Діагностувати лімфогранулему в Одесі може лікар-дерматовенеролог за допомогою:
- опитування пацієнта;
- огляду;
- проведення основних аналізів – наприклад, взяття мазків гнійного відділення для дослідження і т.д.
Відповідайте максимально чесно на запитання лікаря для точної діагностики та правильно підібраної терапії.
Лікування лімфогранульоми в Одесі.
Підхід до лікування комплексний – призначається прийом антибіотиків та сульфаніламідних засобів у поєднанні з імуно-коригуючими препаратами. Усі призначення має проводити лише кваліфікований лікар. Неприпустиме самолікування, щоб уникнути ускладнень чи реакції організму на неправильно призначене лікування.
Звертаємо вашу увагу, що лікування необхідно призначати обом статевим партнерам, щоб уникнути повторних інфікувань.