Лікування м’якого шанкра в Одесі

Мягкий шанкр фото

М’який шанкер – є гострою венеричною хворобою запального характеру, яка здатна передаватися статевим шляхом, у переважній більшості випадків. Найчастіше захворювання проявляється у жителів країн Африканського континенту, на території Центральної та Південної Америки та Південно-Східної Азії. Однак іноді хвороба носить “привізний” характер і заразитися можна м’яким шанкром в Одесі, в Україні, від носія інфекції.

Симптоми захворювання

Шанкроїд, він же м’який шанкр, є множинними хворобливими виразками в районі геніталій, ануса, слизової рота (у більшості випадків), які з’являються на тлі запалення лімфатичної системи.

Зустрічається шанкроід як у жінок так і чоловіків однаковою мірою, проте прихованим носієм може бути жінка, у якої захворювання поки не виявило себе.

Інкубаційний період хвороби – близько 2-10 днів, у цей час симптоми м’якого шанкеру не виявляються. Після чого на ділянках шкіри (у місці проникнення) з’являються почервоніння з подальшим перетворенням на гнійничок і далі виразку, шанкер. Виразка є вкрай болючою, м’якою на дотик і має краї неправильної форми.

Якщо не звертати уваги на симптоми і не провести лікування вчасно, то шанкроїд спричиняє дуже неприємні наслідки, як:

  • лімфангіїт – у цьому випадку запалюються лімфатичні протоки у чоловіків – на спинці пеніса, і в ділянці великих статевих губ у жінок;
  • лімфаденіт – запалюються лімфовузли;
  • фімоз – звужується крайня плоть у чоловіків;
  • парафімоз – через фімоз ущемляється головка статевого члена.

Крім цього можливо що:

  • виразки збільшуватимуться далі в глибину та ширину, викликаючи біль та дискомфорт;
  • гнійні виділення спричинять поширення хвороби далі по тілу.

Що робити, якщо у вас з’явилися симптоми?

Хоча це захворювання зустрічається досить рідко в наших краях, досвід у діагностиці м’якого шанкеру та його лікування у наших лікарів є. Ви запідозрили у себе шанкроїд після незахищеного статевого акту? Звертайтеся негайно до професіоналів. Лікар вищої категорії – Толбаєв Ельдар Гаїсович дуже делікатно ставиться до таких проблем, тому не соромтеся розповісти про свої побоювання. У даному випадку, ваша чесність – це ключ до швидкого лікування м’якого шанкеру в Одесі.

Важливим моментом також є оповіщення статевого партнера про наявність захворювання, з метою уникнення повторного зараження та проведення діагностики щодо наявності інших інфекцій.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk