Лікування мікоплазмозу в Одесі

mikoplazmoz

Мікоплазмоз – це найпоширеніша венерична хвороба на сьогодні, діагностика цього захворювання відбувається набагато частіше, ніж «знамениті» сифіліс та трипер. Зараз відомо, що в людському організмі може мешкати близько 16 мікоплазм. 10 з них мешкають на слизовій оболонці рота і глотки, а решта 6 – у сечових шляхах і статевих органах. Найпоширенішими є Mycoplasma genitalium і Mycoplasma hominis (мікоплазма геніталіум, мікоплазма хомініс), які вважаються збудниками хвороби. Вони можуть передаватися як статевим шляхом, так і звичайним побутовим, що суттєво збільшує ризик зараження всіх членів однієї сім’ї, особливо жінок.

Чи можливе лікування мікоплазмозу?

Незважаючи на складність у діагностиці, навіть цієї хвороби можна позбудеться. Якщо один із тестів підтвердив підозри та у вас виявили мікоплазмоз лікування пройде досить швидко, не переходячи в хронічний, за умови своєчасного звернення до лікаря. Для боротьби з генітальною мікоплазмою, використовуються як деякі антибіотики, здатні впоратися зі збудником, так і препарати, орієнтовані на підтримку організму, серед яких слід виділити підвищують імунітет і захищають печінку (антибіотики досить сильно на неї впливають). Крім того, слід пам’ятати, що це захворювання часто діагностується і з іншими хворобами. Саме тому самолікування повністю протипоказане, адже до кожного конкретного випадку потрібна певна схема лікування, від якої не можна відхилятися.

Для точної діагностики захворювання звертайтесь до лікаря дерматовенеролога.

Мікоплазмоз у чоловіків

Основними симптомами генітальної мікоплазми у чоловіків слід вважати прозорі ранкові виділення з уретри в невеликій кількості, незначний біль при сечовипусканні і печіння, а також болі як внизу живота, так і в паху або мошонці. Останнє, до речі, свідчить про епідидиміт, який може призвести до безпліддя. Ще одним симптомом слід вважати передчасний оргазм, знижену ерекцію та потенцію. Лікування мікоплазмозу у чоловіків проводиться спеціальними препаратами (яких не так багато, зважаючи на особливості структури збудника) і займає досить тривалий час. Щоб переконатися у знищенні інфекції, слід повторно здати аналізи не раніше, ніж через 3 тижні після закінчення курсу лікування. Якщо аналізи знову виявляться позитивними, призначається повторний курс із застосуванням інших препаратів.

Мікоплазмоз у жінок

У цьому випадку інфекція веде себе аналогічно до інших запальних захворювань сечовипускальних каналів – невеликі виділення, свербіж і печіння. Якщо болючі відчуття з’явилися вже і внизу живота, то це перша ознака ураження матки та придатків. У більшості випадків, до речі, зазначені проблеми виникають саме у жінок, які підхопили вказану інфекцію. Лікування мікоплазмозу у жінок дуже сильно ускладнюється під час вагітності, оскільки сама інфекція може негативно вплинути на плоді, викликавши навіть мимовільний аборт або передчасні пологи.

Дитячий мікоплазмоз

У дітей, на відміну від дорослих, мікоплазмоз найчастіше вражає саме бронхолегеневі шляхи. Це так званий мікоплазмоз респіраторний. У цьому випадку антропонозною інфекцією уражаються верхні дихальні шляхи з подальшим переходом у запалення. Респіраторний вид мікоплазмозу викликаний збудником Mycoplasma pneumonia, який потрапляє в організм людини повітряно-краплинним шляхом.

Заразитися можна абсолютно будь-де, найголовніше – наявність «тісного» колективу. Зазначимо, що 40% випадків дитячого бронхіту спричинені саме мікоплазмами.

Найголовнішим симптомом можна вважати тривалий безперервний кашель (кілька тижнів). Втім, від зазначеної хвороби можуть страждати і новонароджені, якщо їхня мама виявилася зараженою, а до пологів позбутися хвороби не вийшло. Лікування мікоплазмозу у дітей носить майже такий самий характер, як і у дорослих. Принаймні для цього застосовуються схожі препарати, але в інших кількостях. Звичайно, що і в цьому випадку необхідний індивідуальний підхід.

Мікоплазмоз є однією з найнеприємніших хвороб, оскільки його дуже складно виявити, особливо в хронічній стадії, точна причина виникнення хвороби все ще невідома, проте своєчасне звернення до лікаря в Одесі може позбавити багатьох неприємностей.

Не дозволяйте мікоплазмі геніталіум, мікоплазмі хомініс підірвати ваше самопочуття, звертайтеся за діагностикою до лікаря та відразу починайте лікування, не доводячи захворювання до хронічної стадії та ускладнень.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk