Лікування неспецифічного уретриту в Одесі

неспецифический уретрит Одесса

Неспецифічний уретрит – це хвороба, яка може бути небезпечною як для чоловіка, так і для жінки. Крім усього іншого – вкрай неприємним є той факт, що діагностика на ранніх стадіях вкрай скрутна. Маючи мало виражені симптоми на початку захворювання, хвороба прогресує та переходить у хронічну стадію, вельми небезпечну ускладненнями.

Якщо виникли небажані відчуття, звертайтеся до надійного лікаря-венеролога в Одесі, який зможе правильно діагностувати та провести якісне лікування захворювання.

Можливі симптоми та причини появи неспецифічного уретриту

На щастя, лікування цього захворювання досить просте. Після діагностики та виявлення збудника лікарем підбирається відповідне лікування. І чим раніше була виявлена хвороба, тим простіше її діагностуватиме та вилікуватиме. Тому дуже важливо знати можливі симптоми, які супроводжують дане захворювання:

 • різке, неприємне печіння в сечівнику при спорожненні сечового міхура;
 • відчуття сверблячки та дискомфорту в уретрі;
 • після сечовипускання може з’являтися біль унизу живота;
  виділення з сечівника, які мають неприємний запах і можуть посилюватися з ранку або під час статевого акту. При цьому колір виділень може бути від прозорого до жовтувато-гнійного;
 • головка статевого члена набуває яскраво-червоного кольору і виглядає набряковою, дотику болючі.

Симптоматика проявів неспецифічної форми хвороби дуже схожа з уретритом, проте може бути менш виражена.

Після того, як відбулося зараження, хвороба може розвиватися як стрімко (протягом кількох годин або кількох днів), так і тривало (кілька місяців).

Пройти обстеження та лікування в Одесі можна у досвідченого лікаря венеролога вищої категорії Толбаєва Ельдара Гаїсовича.

Якщо захворювання перетворюється на хронічну стадію, то загострення можуть відбуватися за загального зниження імунітету, простудних захворюваннях, і навіть після активних занять сексом.

Причинами неспецифічного уретриту бувають:

 • зараження від носія патогенної мікрофлори при незахищеному статевому акті;
 • алергічна реакція;
 • венозне застоювання крові в уретрі;
 • інфікування під час проведення операції сечового міхура або огляд статевого органу за допомогою інструмента;
 • погана гігієна.

Також, у ході багаторічної медичної практики, було помічено зв’язок між наявністю у пацієнта простатиту та неспецифічного уретриту.

Як правило, збудниками цієї хвороби можуть бути:

 • кишкова паличка;
 • грибок;
 • стафілокок;
 • стрептокок.

Важливо пам’ятати, що здоровий організм набагато менше схильний до різноманітних захворювань. Тому дуже важливо підтримувати високий імунітет та мінімізувати ризики захворіти.

Діагностування та лікування неспецифічного уретриту в Одесі

Якщо ви виявили навіть частину симптомів даної хвороби, терміново звертайтеся до лікаря. Це допоможе швидше діагностувати захворювання, полегшить лікування та допоможе уникнути серйозних ускладнень (циститу, колікуліту, стриктури уретри).

Як правило, після звернення лікарем проводиться первинний огляд та запис скарг пацієнта. Потім видаються напрями на різні дослідження (за допомогою інструмента та в лабораторії). Також для більш точної діагностики лікарю необхідно знати інформацію про статевих партнерів пацієнта.

Після збору та отримання всіх аналізів, слідує постановка діагнозу та призначення відповідного лікування.

Пройти всі процедури в Одесі, пов’язані з діагностикою та лікуванням неспецифічного уретриту, можна у лікаря-венеролога.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk