Статті

Найцікавіші випадки з особистої практики


Дівчина 16 років, студентка коледжу, в одній із косметологічних фірм Одеси проколола мочки вух під сережки. У післяопераційному періоді відбулося інфікування ран мочок вух. Звернулась за медичною допомогою вже до іншого медичного закладу до дерматолога, лікувалась у нього 2 місяці безуспішно. Мало цього гнійний процес поширився з мочок вух на вушні раковини і навіть на кінчик носа. Можете собі уявити як виглядала ця дівчина, як вона ходила на заняття з вухами, що буквально гниють, і носом. За рекомендацією знайомих потрапила на прийом до мене. В результаті правильної діагностики та заснованого на багатому досвіді грамотного та інтенсивного лікування, одужання було досягнуто протягом 6 днів!

 

Молода людина мала романтичні зустрічі з дівчиною. Якось, зайшовши за нею на запрошення в кіно, був залишений для невеликого очікування в кімнаті своєї знайомої, в якій до приходу молодого чоловіка дівчина робила собі манікюр. Оскільки молодик не був нічим зайнятий, а очікування затягувалося /знаєте як дівчата збираються для походу в кіно/, він почав манікюрними інструментами дівчини, залишеними на столі, відкушувати задирки на своїх пальцях. Приблизно через 3 тижні на одному з пальців у парубка біля нігтя з’явилася ранка. Звернувся до хірурга. Довго в нього лікувався. Зважаючи на безуспішність лікування у хірурга звернувся до мене. Після огляду хворого та розмови з ним було встановлено попередній діагноз сифілісу, призначено аналізи крові, які підтвердили діагноз сифілісу. Зважаючи на те, що хлопець мав з дівчиною тільки романтичні стосунки і взагалі жодного разу ще не мав сексу ні з ким, його батько не повірив встановленому діагнозу і став його перевіряти ще раз у інших лікарів. Після триразового підтвердження аналізів у трьох різних лікувальних закладах, молодик повернувся до мене для лікування. Ось так, ще не маючи сексуальних контактів, можна заразитися сифілісом, і не лише сифілісом, а й ВІЛ-інфекцією, гепатитом С тощо.

 

До мене «про всяк випадок» звернулася жінка 65 років. Вона з чоловіком, пенсіонером МВС, вже близько півтора місяця лікувалася з приводу алергії за місцем проживання на селищі Котовського. До поліклініки МВС не зверталася, бо «далеко їхати». Скарги: на свербіж шкіри тіла у неї та у чоловіка, що посилюється у вечірній час. Лікування від «алергії» трохи зменшувало інтенсивність сверблячки, але до одужання не призводило. У зв’язку з лікуванням, що тривало, вирішила «про всяк випадок» порадитися з приводу «алергії» ще з одним лікарем. Після розмови з хворою, яка на прийом приїхала без чоловіка, та її огляду, я встановив діагноз: Короста! Було призначено адекватне лікування та повне одужання настало через 24 години!

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk