Відгуки

Простий та грамотний лікар! Не розкручує на гроші та на ліки, каже по ділу. Я залишився задоволений прийомом.

Федір29 июля 2022

Думала, що нині таких лікарів немає! Ельдар Гаїсович незвичайна людина! У свій вихідний день відповів на дзвінок, вислухав і відразу ж приїхав додому. Діагноз поставив за 3 секунди, призначив лікування без зайвих медикаментів, чітко та по суті. Оплату взяв як за консультацію у власному кабінеті, від будь-яких моїх спроб віддячити понад вартість консультації категорично відмовився. Він поїхав, а я розплакалася від усвідомлення того, що поряд з нами є ще такі порядні, чесні, сумлінні люди, а ще й висококваліфіковані лікарі! Ельдаре Гаїсовичу, дякую Вам величезне не лише за миттєву кваліфіковану медичну допомогу, а ще й за те, що утвердили в мені віру в людей! Здоров'я Вам та вдячних пацієнтів!

Наталя29 июля 2022

Потрапив до Ільдара Гайсовича з гонореєю, затягнув звичайно, але грамотне лікування швидко повернуло до ладу! Не тягніть, звертайтеся до лікаря при перших ознаках самі знаєте чого)

Аноним29 июля 2022

Справжній фахівець! Допоміг позбутися хронічної неприємної болячки, намучилася з нею вже пристойно до Ельдара Гайсовича, дякую!

Олена29 июля 2022

Цей шановний лікар вилікував мою лежачу бабусю 90 років, коли інші лікарі просто відмовились лікувати. Я дуже невимовно вдячна йому!!! Справжній лікар вищого рівня від бога. Відразу призначив ефективне лікування. Приємний. Дуже рекомендую!!!

О.29 июля 2022

Написати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПРИЙОМ

Замовте зворотній дзвінок

X

ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

uk